Segway eScooter E110S

Inteligentny skuter elektryczny, wyposażony w innowacyjne funkcje m. in. System RideyGo i dedykowaną aplikację mobilną

Dostępny w 5 kolorach: metaliczny arktyczny biały, czarny, stalowy szary, intensywnie czerwony i matowy szary kamień.

Prędkość maksymalna do 25 km/h i do 45 km/h i maksymalny zasięg do 75 km (zasięg WMTC: do 47 km w wersji 25 km/h; do 40 km w wersji 45 km/h)*

Inteligentny klucz w smartfonie

Aplikacja mobilna Segway-Ninebot

System Airlock zamykanie i otwieranie skutera
System antykradzieżowy: otrzymuj powiadomienia gdy skuter się przemieszcza śledź jego lokalizację
Lokalizowanie miejsca parkowania
Dostarczanie danych z każdej jazdy
Dostęp do obsługi posprzedażowej i wiele więcej..

System RideyGo!

 

Segway eScooter E110S wyposażony jest w Inteligentny System RideyGo, który zapewnia funkcje, takie jak System Airlock, Czujnik Parkowania i Wykrywanie Inteligentnego Siedzenia. 

 

RideyGo pozwala oszczędzić cenny czas. Nie musisz szukać kluczy ani nawet wyciągać smartfona* z kieszeni, ponieważ dzięki Systemowi Airlock skuter automatycznie blokuje i odblokowuje się, gdy znajdujesz się w odległości 2-10 metrów od niego. Następnie, dzięki dwóm czujnikom w stopce parkingowej i siedzeniu, możesz po prostu wsiąść na skuter i ruszyć!

 

*Wymagane jest połączenie Bluetooth między skuterem a smartfonem.

System antykradzieżowy aktywowany przez AHRS* 

 

Zintegrowana karta SIM z obsługą 4G i GPS pozwala śledzić lokalizację skutera w dowolnym momencie.

Ponadto, inteligentny system bezpieczeństwa Segway eScooter wykrywa wszelkie niestandardowe ruchy i wysyła powiadomienia bezpośrednio na twój smartfon w ciągu kilku sekund.

 

Wreszcie, gdy skuter jest zablokowany z baterią wewnątrz, wszelkie nietypowe działania, takie jak popychanie, przemieszczanie się lub próby dostępu do pojazdu, spowodują uruchomienie alarmu.

 

*system odniesienia położenia i kursu

Smart UX Dashboard

to czytelny, intuicyjny cyfrowy i kolorowy pulpit, który dostarcza kierowcy wszystkich niezbędnych informacji: prędkość, poziom naładowania baterii, różne wskaźniki (kierunkowskazy, kody błędów, znak GOTOWOŚĆ itp.), tryb jazdy, Bluetooth i wiele więcej. Dodatkowo, diody LED na obu końcach ekranu zmieniają kolor w zależności od statusu skutera:

 

 

Pomarańczowy: stopka parkingowa nie jest złożona lub nie ma pasażera na siedzeniu.

Niebieski: gotowy do jazdy!

Czerwony: ostrzeżenie lub błąd.

Zielony: trwa odzyskiwanie energii (EBS)

Smart Matrix Led Headlight

 

to dynamiczne oświetlenie przednie LED, zaprojektowane z unikalną strukturą matrycową i pełnym poziomem świateł, aby wytworzyć szerszy snop światła i oświetlić Twoją drogę

 

Reflektor dostarcza wyjątkowe wrażenia, jednocześnie realizując misję marki polegającą na tworzeniu coraz bardziej efektywnych i energooszczędnych produktów

Maksymalne bezpieczeństwo i komfort

 

Równowaga

 

Segway eScooter został tak zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczną i komfortową jazdę pierwszej klasy. Centralne umieszczenie baterii pod podłogą obniża środek ciężkości pojazdu. Ten wybór projektowy gwarantuje zarówno zwinność i stabilność podczas jazdy, jak i dużo miejsca na przechowywanie pod siedzeniem (27 L)

 

System Bezpiecznego Hamowania

 

eSkuter E110S wyposażony jest w oddzielne hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu a Systemem Elektronicznego Hamowania (EBS) pozwala na odzyskanie energii.

System amortyzacji (przedni i tylny) w skuterze E110S pochłania wibracje z drogi i niweluje nierówności, zapewniając płynną jazdę.

Tryby jazdy

 

Dostosuj i wybierz tryb jazdy, który odpowiada Twoim potrzebom W zależności od modelu (wersja 25 km/h lub 45 km/h), istnieją 3 tryby jazdy, które można łatwo przełączać za pomocą przycisków + i – na kierownicy.

Tryb 1 to najwolniejszy i najbardziej ekonomiczny tryb, dzięki któremu korzystasz z dłuższego czasu pracy baterii. Tryb 2 to standardowy tryb, idealny kompromis między czasem pracy baterii a prędkością jazdy. Tryb 3 to najszybszy tryb, w którym osiągniesz maksymalną prędkość swojego skutera.

Tryb podróży możesz aktywować łatwo na kierownicy.

[video src="https://www.segway.com.pl/wp-content/uploads/2024/06/30s-E110S.mp4" /]