Segway eScooter E110S

Inteligentny skuter elektryczny, wyposażony w innowacyjne funkcje m. in. System RideyGo i dedykowaną aplikację mobilną

Dostępny w 5 kolorach: metaliczny arktyczny biały, czarny, stalowy szary, intensywnie czerwony i matowy szary kamień.

Prędkość maksymalna do 25 km/h i do 45 km/h i maksymalny zasięg do 75 km (zasięg WMTC: do 47 km w wersji 25 km/h; do 40 km w wersji 45 km/h)*

System RideyGo!

 

Segway eScooter E110S wyposażony jest w Inteligentny System RideyGo, który zapewnia funkcje, takie jak System Airlock, Czujnik Parkowania i Wykrywanie Inteligentnego Siedzenia. 

RideyGo pozwala oszczędzić cenny czas. Nie musisz szukać kluczy ani nawet wyciągać smartfona* z kieszeni, ponieważ dzięki Systemowi Airlock skuter automatycznie blokuje i odblokowuje się, gdy znajdujesz się w odległości 2-10 metrów od niego. Następnie, dzięki dwóm czujnikom w stopce parkingowej i siedzeniu, możesz po prostu wsiąść na skuter i ruszyć!

*Wymagane jest połączenie Bluetooth między skuterem a smartfonem.

System antykradzieżowy aktywowany przez AHRS (system odniesienia położenia i kursu)

 

Zintegrowana karta SIM z obsługą 4G i GPS pozwala śledzić lokalizację skutera w dowolnym momencie. Ponadto, inteligentny system bezpieczeństwa Segway eScooter wykrywa wszelkie niestandardowe ruchy i wysyła powiadomienia bezpośrednio na twój smartfon w ciągu kilku sekund. Wreszcie, gdy skuter jest zablokowany z baterią wewnątrz, wszelkie nietypowe działania, takie jak popychanie, przemieszczanie się lub próby dostępu do pojazdu, spowodują uruchomienie alarmu.

Kontrola za pomocą palca

Aplikacja Segway-Ninebot

Zarządzaj ustawieniami prędkości, tempomatu i oświetlenia
Sprawdź stan urządzenia
Steruj oświetleniem
Pobierz najnowsze oprogramowanie
Dowiedz się jak korzystać ze swojego urządzenia