Super Segway – GTR Holding sp. Z o.o.

Jesteśmy wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem pojazdów Segway w Polsce oraz w krajach bałtyckich. Firma działa na rynku europejskim od 2005 roku i rozwija się dynamicznie, docierając do coraz szerszej rzeszy odbiorców.

Super Segway proponuje swoim klientom zakup najnowszych modeli innowacyjnych pojazdów Segway, części zamiennych i akcesoriów oraz oferuje usługi wynajmu krótko i długoterminowego, usługi reklamowe, eventowe i turystyczne. Firma dzięki systematycznym badaniom rynku i potrzeb klientów, opracowuje wiele autorskich rozwiązań, pozwalających na poszerzenie wachlarza zastosowań produktów oraz ich wszechstronnego wykorzystania w praktyce.

Oprócz bogatej oferty handlowej Super Segway świadczy także usługi związane z doradztwem, szkoleniem i wdrożeniem użycia pojazdów w firmach oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Firma zapewnia profesjonalną obsługę, docierając do odbiorców w całej Polsce nie tylko z produktami ale też z certyfikowanym serwisem mobilnym.

Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom obsługi klienta, zarówno w trakcie zakupu jak i w zakresie rozwiązywania ewentualnych problemów technicznych. Możemy poszczycić się nowoczesnym centrum serwisowym oraz zapleczem logistyczno-magazynowym.

Główna siedziba firmy w Polsce znajduje się na skrzyżowaniu autostrad A1/A2 tuż przed samym wjazdem do Łodzi. Posiadamy także biura w Warszawie i Wilnie. Wszystkie nasze salony oferują jazdy próbne oraz możliwość wynajmu pojazdów dla firm oraz dla klientów indywidualnych.