Wynajem

Największa flota w Polsce – ponad 80 pojazdów Segway do wynajmu krótko i długoterminowego!

Lekkie pojazdy elektryczne Segway cieszą funkcjonalnością, komfortem jazdy i niezawodnością.

W wachlarzu pojazdów marek Segway i Ninebot znajdują się produkty stanowiące cenne narzędzie pracy, instrument marketingowy podczas akcji promocyjnych oraz wspaniałą atrakcję na wszelkiego rodzaju eventach.

Mając tego świadomość, firma Super Segway jako autoryzowany dystrybutor pojazdów Segway, wprowadziła do oferty także możliwość wynajmu Segway’ów krótko i długoterminowego.

Z naszymi pojazdami Segway wzięliśmy udział w kilkuset eventach na terenie całego kraju, dostarczając pojazdy dla małych grup jak również na imprezy masowe. Obsługujemy eventy i akcje promocyjne indoor i outdoor przez cały rok.

Posiadamy największą flotę w Polsce – ponad 80 pojazdów Segway.

Dostępne pojazdy w wersji basic i off-road oraz najnowsze modele dla najmłodszych.

Wykwalifikowani instruktorzy obsługują naszych klientów podczas wynajmu krótkoterminowego (obsługa w języku polskim i angielskim).

Podczas wynajmu długoterminowego klienci mogą liczyć na szeroki wachlarz akcesoriów, które pozwolą na wszechstronne wykorzystanie pojazdów w różnych przedsiębiorstwach.

Klientom indywidualnym oferujemy także wycieczki indywidualne i grupowe na pojazdach Segway w Warszawie i innych miastach Polski. Oferujemy także vouchery na atrakcję Super Segway City Tours jako ciekawą formę prezentu.

Zapraszamy także na www.segway-tours.pl