Następna generacja gokartów już dostępna!

Ninebot Gokart jest pierwszym gokartem, który pozwala na driftowanie. Oprócz hamulca nożnego, pojazd posiada mechaniczny hamulec ręczny, który umożliwia nie tylko na gwałtowne hamowanie, ale także na driftowanie gokartem. Im więcej się ścigasz, tym więcej nabierasz doświadczenia i możesz rzucać sobie coraz większe wyzwania. Ciesz się jazdą z najszybszym przyspieszeniem początkowym 0-20 km/h w ciągu kilku sekund. Regulowana rama i kierownica, pozwalają kierowcy o wzroście 130-190 cm i maksymalnej wadze 100 kg na sterowanie pojazdem. Użyj aplikacji Segway-Ninebot, aby połączyć telefon z gokartem i zmierzyć swoje osiągnięcia, ustawić różne tryby jazdy i skorzystać z innych przydatnych funkcji.

W przeciwieństwie do większości gokartów, Ninebot Gokart ma możliwość cofania poprzez dwukrotne naciśnięcie hamulca. Przy maksymalnej prędkości 24 km/h i maksymalnym zasięgu 15 km, jeżdżąc gokartem wraz z rodziną bądź przyjaciółmi, możesz stworzyć niezapomniane wrażenia. Ninebot Gokart został zaprojektowany zarówno dla dzieci (14+) jak i dorosłych i doskonale sprawdzi się w opanowaniu kierowania pojazdem za pomocą kierownicy. Dzięki możliwości ograniczenia maksymalnej prędkości, każdy może prowadzić pojazd z bezpieczną prędkością. Ustal sobie cele czasowe i sprawdź, czy uda Ci się je pokonać i ile czasu Ci to zajmie! Jazda gokartem to niesamowita zabawa dla osób w każdym wieku.

Niech zabawa się zacznie!

Niech wygra najlepszy

Zasięg 15km

Niezależnie od tego, czy chcesz jeździć samotnie, czy wziąć udział w wyścigu, przygotuj się na najlepszą zabawę gokartem o maksymlanym zasięgu 15 km.

Prędkość 24 km/h

Poczuj podekscytowanie i emocje z gokartem, który może przyspieszyć od 0 do 24 km/h w ciągu kilku sekund.

Trzy tryby jazdy

Na podstawie Twojego doświadczenia możesz wybrać jeden z 3 trybów jazdy. Tryb początkujący ma prędkość maksymalną 8 km/h, tryb standardowy 18 km/h, a tryb sportowy 24 km/h.

Specyfikacja

Produkt Ninebot Gokart Kit
Wiek użytkownika 14+
Maks. prędkość 24 km/h
Średni zasięg 15 km
Waga użytkownika 100 kg
Zalecany wzrost 130 – 190cm
Wymiary pojazdu Przed złożeniem: 1004 x 822 x 510 mm
Po złożeniu: 1383 x 822 x 600 mm
Przełożenie kierownicy 2.1:1
Zdalna kontrola przez aplikację Tak
Prześwit 40 mm
Maks. kąt nachylenia 15 stopni
Roadzaje nawierzchni Utwardzona
Nachylenie poniżej 15 stopni
Temperatura pracy -10 – 40 stopni C
Przednie baterie 6 sztk. AA
Przednie opony Szerokość: 80 mm
Współczynnik płaskości: 60%
Średnica piasty: 127 mm
Oświetlenie przednie Lampka LED – 0.2 Wat
Rodzaje hamulca Elektroniczny
Ręczny
Odległość hamowania 6 m
Wymiary opakowania 1095 x 865 x 510 mm

*Typowy zakres pracy: testowany podczas jazdy na pełnej mocy, obciążenie 70 kg, temperatura otoczenia 25°C, 15 km/h – średnia prędkość na płaskiej nawierzchni.

Należy pamiętać, że zasady i przepisy dotyczące jazdy na Segwayu na drogach publicznych różnią się w zależności od kraju, aby uzyskać więcej informacji sprawdź na naszej stronie zakładkę pomocy technicznej.

Kontrola za pomocą palca

Aplikacja Segway-Ninebot

Zarządzaj ustawieniami prędkości, tempomatu i oświetlenia
Sprawdź stan urządzenia
Steruj oświetleniem
Pobierz najnowsze oprogramowanie
Dowiedz się jak korzystać ze swojego urządzenia