Wynajem

Impreza inna niż wszystkie 

NAJWIĘKSZA FLOTA POJAZDÓW W POLSCE !!!

zawody segwaye

Planując imprezę rekreacyjną lub promocyjną, festyn zakładowy, event, seminarium lub spotkanie integracyjne, zetkną się Państwo z potrzebą zorganizowania części rekreacyjno-rozrywkowej. Jest to tym trudniejsze, iż rynek imprez masowych w naszym kraju ulega przeobrażeniu i to, co jeszcze niedawno było modne – takim już nie jest, a w cenie są wszelkiego rodzaju nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.

Firma nasza przygotowana jest, aby wspomóc Państwa w tym zadaniu – oferując Państwu możliwość wynajęcia pojazdów Segway PT na imprezy. Jak atrakcyjnym urządzeniem jest Segway mieliście Państwo już okazję się przekonać. Teraz wyobraźcie sobie tylko jakie wrażenie może on zrobić na organizowanych przez Państwa wydarzeniach. Możliwość obcowania z tak zaawansowaną technologicznie maszyną - to szansa zaskoczenia Państwa gości i klientów. Szansa, która na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników!

Skontaktujcie się z nami! Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby sprawić, żeby impreza nabrała UROKU! Wybierając nas będziecie pewni, że zyskujecie zaufanego partnera, a planowana impreza będzie po prostu INNA NIŻ WSZYSTKIE.

Pracują u nas wyłącznie sprawdzeni ludzie – przeszkoleni, odpowiedzialni i profesjonalni. Są tam po to, by godnie reprezentować nie tylko naszą firmę, ale również organizatora imprezy. Naszą misją jest bowiem pomoc w urzeczywistnianiu marzeń Państwa gości i klientów, bo ich satysfakcja nie zna ceny! Wybierając "Super Segway" stawiacie na jakość sprzętu, profesjonalną obsługę i zadowolonych klientów.

Jesteśmy przekonani, że czytając te słowa, już zastanawiają się Państwo gdzie mogą wykorzystać Segway'a i jakie wrażenie zrobi on na przybyłych. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z opcji WYNAJMU Segway'a na imprezy!

Podane ceny zawierają:

  • wynajem urządzenia,
  • ubezpieczenie OC,
  • pełną obsługę, która nie tylko zaprezentuje urządzenie, ale także zatroszczy się o przeszkolenie chętnych z jazdy na Segway'u,
  • satysfakcję i zadowolenia klienta.

W przypadku zmówienia większej liczby urządzeń prosimy o kontakt.