Wynajem

Niestandardowy, oryginalny, mobilny outdoor to wysoka efektywność twojej kampanii.

Wynajem na akcje promocyjne

O unikalności Segway'a świadczy niezbicie fakt mnogości jego zastosowań - zarówno w pracy, jak i wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Dzieje się tak za sprawą niezwykłej aury, którą roztacza to urządzenie. Aury, która jak magnes przyciąga zainteresowanie publiczności - gdziekolwiek Segway się pojawi - na ulicy, na targach, w hipermarketach czy też w terenie!

Na Segway'ach można prowadzić kampanie promocyjne zarówno do masowego odbiorcy, jak i ukierunkowaną na wybraną grupę docelową. Dzięki zastosowaniu samostabilizujących się kołpaków oraz obudowy na drążek kierowniczy pojazdu, uzyskano znakomitą powierzchnię reklamową! Przekaz marketingowy pojawi się dokładnie tam, gdzie chce tego klient: Segway może się pojawić pod szkołą, w przejściu podziemnym, w supermarkecie, może również poruszać się z promotorem czy hostessą w określonym czasie po wybranej trasie w mieście, na chodniku na prawach pieszego!

Segway'e mogą służyć jako uzupełnienie klasycznych kampanii outdoorowych, ulotkowych, samplingowych, a także jako wsparcie promocji i wydarzeń specjalnych. Proponujemy również reklamowe przejazdy grupowe, czyli kampanie z wykorzystaniem kilku urządzeń Segway jednocześnie, aby jeszcze bardziej zwiększyć efekt zaskoczenia i zauważalności reklamy.

Odpowiedzią na wprowadzenie innowacji w przedsięwzięciach reklamowych Państwa firmy jest właśnie reklama na pojazdach Segway.

UWAGA! Jeśli mają Państwo świadomość jak duży wpływ na event ma pojazd Segway PT - pomyślcie o ileż większy efekt osiągniecie wynajmując kilka, a nawet kilkanaście takich pojazdów jednocześnie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż w naszej ofercie znajdują się tylko i wyłącznie najnowsze urządzenia drugiej generacji. Dlatego analizując szeroko zakrojoną akcję promocyjną - warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę, ale również jakość oferowanego sprzętu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty WYNAJMU SEGWAY'A!

Podane ceny zawierają:

  • wynajem sprzętu,
  • ubezpieczenie OC,
  • satysfakcję i zadowolenia klienta.

Do tego opcjonalnie należy doliczyć wszystkie dodatkowe koszty wynikające z akcji promocyjnej, jak np.:

  • koszt przygotowania reklamy na Segway'u ( np.: promodyski, obudowa drążka kierowniczego, flagi reklamowe ),
  • koszt umieszczenia nagłośnienia, moniotora LCD czy oświetlenia,
  • koszt odpowiedniego przeszkolenia obsługi, itd.