Wynajem

 

Nowa forma aktywnego wypoczynku - SEGWAY CITY TOUR

Wynajem indywidualny

SEGWAY-TOURS.PL

Segway PT to urządzenia, które zmienia otaczający nas świat oraz ludzi. Dzięki niemu można podróżować i jednocześnie rozkoszować się mijaną okolicą. Być bliżej natury , poznawać nowej miejsca, zwiedzać . . . A wszystko to w gronie najbliższych przyjaciół lub rodziny! Wspólnie śmiejąc się i przeżywając przejażdżkę.

Mając tego świadomość firma SUPER SEGWAY Polska , jako autoryzowany dystrybutor pojazdów Segway na terenie Polski, wprowadziła do oferty wynajem Segway'ów dla osób indywidualnych i grup.

Jeśli zatem masz ochotę spędzić miło czas podczas weekendu lub wakacji wraz z rodziną i przyjaciółmi serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy wypoczynku. Istnieje możliwość wspólnego wypadu na miasto, jak i udania się na bezdroża. Wszystko w sposób bezpieczny pod okiem dyskretnego instruktora.

Czas trwania takiej przejażdżki to około 2 godziny podczas których można zrobić rundkę po okolicy, sama zaś jazda poprzedzona jest krótkim, obowiązkowym szkoleniem, w którym przedstawiamy Państwu Segway'a oraz uczymy jak się nim poruszać. Zapraszamy na tego typu wypady grupy nawet 30 osobowe!

Zadzwoń i umów się na wybrany termin! 

WEJDŹ NA OFICJALNĄ STRONĘ SEGWAY CITY TOUR 

DOWIEDZ SIĘ JAK OCENIAJĄ NASZ SEGWAY TOUR NASI KLIEŃCI !