Image

LEASING I WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY

leasing

Firmy i instytucje zainteresowane zakupem urządzeń Segway PT, mogą uzyskać informacje na temat różnych form finansowania kontaktując się z działem handlowym naszej firmy. Warto skorzystać z tej opcji, gdyż finansowanie inwestycji w formie leasingu w stosunku do innych form finansowania (np. poprzez kredyt bankowy) daje wiele istotnych korzyści dla przedsiębiorcy.

Po pierwsze leasing pozwala zmniejszyć obciążenia podatkowe. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami podatkowymi, wydatki ponoszone przez leasingobiorcę (korzystającego), stanowiące spłatę określonej w umowie wartości przedmiotu leasingu (Segway'a), zalicza się do kosztów uzyskania przychodu. Po drugie gdy kupujemy urządzenie ze środków własnych lub ze środków finansowych pochodzących z kredytu bankowego, VAT musimy zapłacić jednorazowo. Leasing Segway'a pozwala rozłożyć podatek VAT na raty (podatek VAT jest finansowany przez leasingodawcę i później doliczany jest do miesięcznych rat leasingowych netto). Nie bez znaczenia jest także niska opłata na początku umowy (opłata wstępna często już od 10-20% wartości pojazdu) pozwala na nieangażowanie własnych środków pieniężnych i przeznaczenie ich np. na środki obrotowe firmy. Leasing gwarantuje więc dostęp do Segway'ów bez ponoszenia większych nakładów finansowych. Co więcej spłata miesięcznych rat leasingowych dokonywana jest z bieżących przychodów firmy, zwiększonych dzięki wykorzystaniu Segway'ów. Następuje poprawa ROA (wskaźnika zwrotu na aktywach), a także płynność finansowa.

 

Przykładowa propozycja warunków
leasingu z oferty BZ WBK Leasing :*


Wartość pojazdu Segway i2SE:

25 850,00 zł netto

- wpłata własna 10 % wartości pojazdu
- 59 rat po 450 zł netto

Oznacza to, że już za 450 zł netto miesięcznie możecie się stać Państwo posiadaczem Segway'a i wykorzystywać go w swojej działalności, czerpiąc profity z oferowanych przez niego korzyści.

Informujemy jednocześnie, że współpracujemy z ponad dziesięcioma instytucjami finansowymi
w całym kraju!

 

*) Niniejsza propozycja nie jest ofertą w myśl przepisów prawa. Dokładna propozycja leasingowa przedstawiana jest po zbadaniu zdolności kredytowej potencjalnego leasingobiorcy.

 
Image
Image Image Home Mapa strony Legal Kontakt