O firmie Super SEGWAY

Firma Super SEGWAY jest częścią holdingu GTR i Wyłącznym Autoryzowanym Dystrybutorem Pojazdów SEGWAY w Polsce oraz w krajach Europy Wschodniej - Litwie, Łotwie, Estonii, Ukrainie, Gruzji i Armenii. Firma działa na rynku europejskim od 2005 roku i rozwija się dynamicznie, docierając do coraz szerszej rzeszy odbiorców.

Super Segway proponuje swoim klientom zakup najnowszych modeli innowacyjnych pojazdów Segway, części zamiennych i akcesoriów oraz oferuje usługi wynajmu krótko i długoterminowego, usługi reklamowe, eventowe i turystyczne. Firma dzięki systematycznym badaniom rynku i potrzeb klientów, opracowuje wiele autorskich rozwiązań, pozwalających na poszerzenie wachlarza zastosowań produktów oraz ich wszechstronnego wykorzystania w praktyce.

Oprócz bogatej oferty handlowej Super Segway Polska świadczy także szerokie spektrum usług związanych z doradztwem, szkoleniem i wdrożeniem użycia pojazdów w firmach oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Firma zapewnia profesjonalną obsługę, docierając do odbiorców w całej Polsce nie tylko z produktami ale też z certyfikowanym serwisem mobilnym. Priorytetem firmy jest zadowolenie odbiorców korzystających z naszych towarów i usług dlatego dbamy aby jakość proponowanych przez nas produktów odpowiadała normom europejskim.

Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia wysoki poziom obsługi klienta, zarówno w trakcie zakupu jak i w zakresie rozwiązywania ewentualnych problemów technicznych. Możemy poszczycić się nowoczesnym  centrum serwisowym oraz profesjonalnym zapleczem logistyczno-magazynowym, co umożliwia nam kompetentną i rzetelną obsługę oraz szybkie i terminowe dostawy.

Główna siedziba firmy w Polsce znajduje się na skrzyżowaniu autostrad A1/A2 tuż przed samym wjazdem do Łodzi (dokładny adres w zakładce KONTAKT).

Z dniem 1 stycznia 2015 roku uruchomiliśmy nowy salon sprzedaży w Warszawie na Starym Mieście! (dokładny adres w zakładce KONTAKT)

Firma posiada również salony wraz z zapleczami serwisowymi w Wilnie, Rydze, Tallinnie oraz Tbilisi. Wszystkie nasze salony oferują jazdy próbne oraz możliwość wynajmu pojazdów dla firm oraz dla klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszych salonów. Więcej inforamcji na temat naszych oddziałów znajdą Państwo w zakładce KONTAKT