Model image

O firmie Super SEGWAY

PT i180 Police

Ten model jest bezpośrednim następcą modelu I-170 oraz I-167. Od poprzedników różni się zmienioną kolorystyką, zmodyfikowanymi błotnikami i kołami, a także szczegółami wykończenia. Opcjonalnie istnieje możliwość zamontowania w nim nowych baterii litowo-jonowych (Li-Ion), które zwiększają jego zasięg oraz udźwig. Dzięki temu można wykorzystywać go zarówno do pracy, jak i po niej.

Model Segway I-180 jest jednym z pierwszych, w którym możliwe jest wykorzystanie opcjonalnych baterii lionowych Saphion® (Li-Ion). Baterie te prawie dwukrotnie zwiększają zasięg pojazdu, który wynosić teraz będzie blisko 40km przy jednorazowym naładowaniu i są bardzie odporne na czynniki atmosferyczne. Mogą pracować w temperaturze do –10 st C.

Model z serii H-i180 został tak zaprojektowane, aby oprócz większej liczby kolorów wykończeniowych dać możliwość zmiany położenia niektórych elementów stylistycznych i nadać tym samym swojemu pojazdowi unikalny wygląd. Jednym z takich elementów jest chlapacz, który można przesunąć do przodu nadając Segway'owi bardziej drapieżny wygląd lub do tyłu, aby otrzymać wizerunek bardziej klasyczny, a nawet kompletnie go zdemontować. Kolejną zmianą w stosunku do poprzedników jest nowy wzór kół oraz błotników, a także spore różnice w szczegółach wykończenia.

Warto również zaznaczyć, iż podobnie jak to ma miejsce w innych modelach, twórcy wyposażyli model I-180 w wiele udogodnień ułatwiających codzienne korzystanie z niego. Należy do nich system Power Assist Mode, który umożliwia wprowadzanie pojazdu po schodach. Dzięki możliwości obracania się w miejscu, osoba na Segwayu nie zajmuje więcej przestrzeni niż każdy inny przechodzień. Istotne są także małe rozmiary pojazdu, które umożliwiają schowanie go w bagażniku większości samochodów. A w warunkach polskich niezmiernie ważne staje się jego zabezpieczenie przed złodziejami - dzięki unikalnym kluczom praktycznie niemożliwym do odtworzenia, Segway staje się bezużyteczny dla złodziei.

Model I-180 dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: MIDNIGHT BLUE, MIDNIGHT BLUE/SPORT RED oraz MIDNIGHT BLUE/SOLAR YELLOW

 • Waga

  ~ 38 kg
 • Opony

  19 cali
 • Wymiary

  48,3x63,5 cm
 • Prędkość
  maksymalna
  20 km/h
 • Zasięg

  24-39 km