Liczy się to, że tu jesteś

Żyj chwilą

Podążaj, gdzie zechcesz

Zobacz, gdzie droga Cię poprowadzi

Zasięg 25 km

Bądź ciekawy życia i czerp więcej z życia. Włącz 25-kilometrową zabawę w szybkim tempie i dotrzyj do miejsc, które wcześniej były poza Twoim zasięgiem.

Waga 13 kg

Zapewnij sobie możliwość spontanicznej podróży. Po prostu usuń klamrę w celu łatwego przechowywania w niemal każdym pojeździe.

Wodoodporny

Nieważne, gdzie podróżujesz - dzięki ochronie IP54 miniPRO wytrzyma deszcz, błoto i wszelkiego rodzaju warunki pogodowe.

Ruszaj przed siebie

Ciesz się nieoczekiwanym

Niech miniPRO Cię rozrusza! Zobacz ten świetny taniec.

Poznaj Ninebot by Segway miniPRO.

Spotkanie z przyjaciółmi? miniPRO Cię tam zawiezie!

Specyfikacja

Produkt Ninebot by Segway miniPRO
Wiek użytkownika 16-60
Maks. prędkość 18km/h / 11 mph
Waga netto 12,8 kg
Wymiary 546 x 262 x 611-866 mm
Bateria 310 Wh
Maks. kąt nachylenia 15 stopni
Waga użytkownika 100 kg
Zdalna kontrola przez aplikację Tak
Podgląd aplikacji Tak
Bluetooth Tak
Wodoodporność IP54
Moc wyjściowa 400W x 2
Maks. przebieg Około 30km / 18 Mil*
Rozmiar kół 10,5 cala / 26.6 cm
Maks. czas ładowania 4 godziny
Zawartość opakowania kierownica kolanowa, główna rama, szybki start, ograniczona gwarancja, ładowarka, przedłużenie zaworu
Wymiary opakowania 610 x 300 x 365 mm

*Typowy zakres pracy: testowany podczas jazdy na pełnej mocy, obciążenie 70 kg, temperatura otoczenia 25°C, 15 km/h – średnia prędkość na chodniku.
Należy pamiętać, że zasady i przepisy dotyczące jazdy na Segwayu na drogach publicznych różnią się w zależności od kraju, aby uzyskać więcej informacji sprawdź na naszej stronie zakładkę pomocy technicznej.

Kontrola za pomocą palca

Aplikacja Segway-Ninebot

Włącz funkcję antykradzieżową
Sprawdź stan urządzenia
Zdefiniuj spersonalizowane ustawienia i zmieniaj kolory oświetlenia
Pobierz najnowsze oprogramowanie
Dowiedz się jak korzystać ze swojego urządzenia
Znajdź znajomych w pobliżu i dołącz do nich

Revolutionize the way you move

Zacznij używać Ninebot by Segway miniPRO i poprawiaj osiągnięcia – poszerz granice. Dostosuj jazdę, podróżuj w dobrym stylu i sprawdzaj swoje postępy dzięki aplikacji Ninebot by Segway. To coś innego niż zwykły pojazd. Nie przejmuj się uderzeniem w krawężnik lub wjechaniem w piasek lub trawę. miniPRO jest wygodne w użyciu i doskonale radzi sobie z wieloma powierzchniami i typami terenu.

Odkryj zalety kierowania kolanami w miniPRO. Zapewnia precyzyjne sterowanie i – gdy jest usunięty – czyni go naprawdę łatwym do przewożenia w dowolnym typie pojazdu. Zaryzykuj i dotrzyj do miejsc, które wcześniej były niemożliwe do zobaczenia. Dotrzyj do miejsc, o których nie wierzyłeś, że mogą znajdować się w Twoim zasięgu. Poznaj przyjaciół i współdziałajcie przez aplikację Ninebot by Segway.

Nie musisz martwić się o ekologię, Ninebot by Segway miniPRO jest przyjazny dla środowiska. Wykonany z bardzo wytrzymałego materiału, miniPRO posiada ochronę IP54.