Na co dzień

Opinie użytkowników

SEGWAY ZMIENIŁ MOJE ŻYCIE

Jill McAlester
58 lat
Administrator z firmy software'owej San Juan Capistrano (Kalifornia)

Zanim kupiłam Segway'a PT, bardzo rzadko spędzałam czas z moim mężem na powietrzu. Spacery z psem to był obowiązek męża, ja wołałam poczekać na nich siedząc na ławce lub częściej oglądając jakiś show. Spotkania i wędrówki z przyjaciółmi też odkładałam „na potem” Polegałam bardziej na moim paliwożernym samochodzie terenowym nawet na krótkie dystansy.

Odkąd odebrałam Segway'a PT wszystko się zmieniło! Bywam na nocnych wypadach z mężem i psem, pojawiam się w porcie, uczęszczam na lokalne maratony jako widz, jeżdżę jako wolontariusz w firmie Gardening Angels, robię zakupy w Home Depot, jeżdżę na wizyty w lokalnym szpitalu, wyskakuję na lunch z pracy, do kosmetyczki, robię zakupy w spożywczym, wpadam na pocztę oraz robię masę innych rzeczy. Wszystko to bez zamartwiania się o miejsce do parkowania czy też kupno paliwa. Mój Segway PT umożliwia mi to. Nowością zaś jest to, iż mogę być na powietrzu i wciąż być świeżą, pachnącą bez konieczności zmiany ubrania.

Stwierdzenie, że “Segway PT odmienił moje życie” brzmi dramatycznie”, ale to prawda! Segway tak bardzo wpasował się moje oczekiwania i tak bardzo odmienił moje życie, iż mam wrażenie, iż ta zmiana będzie trwała wiecznie. Niewiarygodne? Tak, ale to prawda.