Na co dzień

Opinie użytkowników

JESTEM ZDUMIONY JEGO UNIWERSALNOŚCIĄ

John C. Hertig
51 lat
Inżynier-mechanik oraz kierownik ośrodka zdrowia
Marina Bay (Boston), podmiejska dzielnica Boston Harbor

Używam swojego Segway'a PT prawie każdego dnia i dzięki temu świetnie się bawię na świeżym powietrzu. Zjeździłem na nim całe moje sąsiedztwo oraz pozostałe obszary miasta, w którym mieszkam. Kiedy tylko potrzebuję przerwy w pracy, wskakuję na Segway`aPT i jadę prosto przed siebie. Wykorzystuję go, aby dojechać do lokalnych sklepików, pralni, fryzjera, nawet, aby pojechać do dentysty. Zaś odkąd zainstalowałem z przodu na kierownicy dodatkową torbę, załatwianie wszystkich spraw stało się jeszcze prostsze. Poza tym dzięki niemu poznaje wiele osób. Odkąd stałem się właścicielem tego pojazdu i poruszam się na nim po mieście zauważyłem, iż wzbudza on ogromne zainteresowanie. Ludzie zatrzymują się, aby zadawać mi pytania oraz trochę pogawędzić.

Niedaleko miejsca gdzie mieszkam znajduje się nadmorska promenada z wieloma restauracjami i sklepami. Lubię przejażdżkę wzdłuż wody i otoczenia promenady. Często zatrzymuje się, aby zakosztować słońca, oceanu, na lunch, odpowiadam na pytania dotyczące Segway'a PT. Jestem szczerze zaskoczony uniwersalnością Segway`a PT. Udało mi się nawet spotkać dwójkę 80-letnich starszych ludzi, którzy wiedzieli wszystko na temat Segway'a. Byłem szczerze zaskoczony. Podobnie bywa z rodzinami z dziećmi. No i każdy chciałby spróbować się przejechać. To pewne!

To wspaniałe ile przyjemności dostarcza mi, jako właścicielowi Segway'a PT, edukowanie innych ludzi oraz pokazywanie im tej niesamowitej technologii, jak i jej wpływu na moje życie. Czuję, iż moim obowiązkiem jest prezentowanie tej maszyny jako części ruchu pieszego i miast. Opisując moje odczucia z jazdy na Segway'u PT zawsze przychodzą mi na myśl takie słowa jak “niewiarygodny, nieprawdopodobny, wspaniały”.