Na co dzień

Opinie użytkowników

ŻYCIE Z SEGWAY'EM JEST WYSTRZAŁOWE!

Timi Most
52 lata
Księgowa z Menlo Park (Kalifornia)

Mieszkam w miejscowości Menlo Park w Kaliforni. Miasto to jest częścią zatoki San Francisco. Mam trzech synów i pracuję jako księgowa na część etatu. Nie wiem czy wypada mi to mówić, ale życie z Segway'em jest wystrzałowe!

Odkąd zobaczyłam Segway'a PT byłam przekonana, iż to urządzenie będzie bardzo ważnym środkiem transportu ze względu na czynnik ludzki oraz troskę o środowisko.

Spodziewałam się, że zakup Segway'a PT będzie się wiązał dla mnie ze zmianą stylu życia. I tak było! Kocham świeże powietrze i robię wszystko, aby cieszyć się nim w towarzystwie mojej rodziny. Odkąd mam swojego Segway'a mogę odwiedzać miejsca, w których nie byłam od lat.

Dzisiaj pojechałam na przykład na most Golden Gate Bridge w San Francisco, a następnie jechałam kilometrami zatoką po żwirze i mokrym piasku. To było wspaniałe! Być tam wraz z moją rodziną. Mój najmłodszy syn Aleksander nazywa te przejażdżki “przygodą z Segway'em”. Wybieramy punkt docelowy i jedziemy! Często, kiedy mamy ochotę na wspólną przejażdżkę on jedzie obok mnie na rowerze. Na Dzień Matki pojechaliśmy z Aleksandrem do Stanford Campus i Cantor Museum na lunch. Ja na Segway`u a syn na rowerze .I to było wystrzałowe!

Poza tym używam tego proekologicznego urządzenia, aby jechać do banku, do apteki, warzywniaka czy też do fryzjera.

A najbardziej niesamowita jest pozytywna reakcja przechodniów gdziekolwiek się jedzie. Większość ludzi wie, co to jest Segway PT i są szczęśliwi mogąc zobaczyć go w akcji. Zadają mnóstwo pytań. Raz nawet zrobiłam prezentację Segway'a PT na zajęciach technicznych u mojego syna w szkole. Mieliśmy tuziny ludzi chętnych spróbowania jazdy na Segway'u. Wszyscy byli zachwyceni możliwością obcowania z nim sam na sam.

Segway PT jest świetny! Kocham te zmiany, które Segway PT wprowadził do mojego życia. Poza tym jestem dumna, iż korzystam z urządzenia, które nie truje środowiska i harmonijnie współpracuje z otoczeniem.