Na co dzień

Opinie użytkowników

POZNAWANIE NOWYCH LUDZI STAJE SIĘ DZIECINNIE ŁATWE

Terry Perdue
Inżynier elektronik
Kenmore, Waszyngton

Jednym z podstawowych powodów, dla których kupiłem Segway'a PT jest fakt, iż do pracy, a także innych miejsc usługowych z których korzystam na co dzień mam tylko 8 km. Dotychczas poruszałem się samochodem, ale korki, brak miejsc parkingowych spowodowały, że decyzja o zakupie Segway`a PT była tak prosta! Na takie bowiem rozwiązanie czekałem, pragnąłem go i mam dla niego uzasadnienie. Jeżdżę nim na salę gimnastyczną, która jest nieco ponad 3 km w stronę wzgórz, do fryzjera, na pocztę, do banku oraz na szybkie wypady do sklepu. A ponieważ moja żona korzysta z komunikacji miejskiej, nie mamy potrzeby posiadania samochodu dla rodziny 2-osobowej .

Zazwyczaj nie ubieram się do jazdy w ten sposób jak na zdjęciu (chociaż mógłbym, jak i dojechać na miejsce mojego przeznaczenia bez pogniecenia ubrania). To zdjęcie zostało zrobione podczas zbiórki pieniędzy dla lokalnej orkiestry symfonicznej – ot jedna z wielu możliwości, jakie daje Segway PT dla lokalnej społeczności. Podczas tej akcji spotkałem wielu miłych ludzi, których inaczej bym nie poznał. Dzięki Segway'owi PT poznawanie ludzi jest dziecinnie łatwe!

Warto tutaj dodać, iż to wspaniałe uczucie, jakie doświadczam jeżdżąc na Segway'u nie zmieniło się ani trochę, mimo iż korzystam z niego już od trzech miesięcy. To naprawdę niesamowite!