Na co dzień

Opinie użytkowników

BĘDZIESZ CZEKAĆ NA PRZEJAŻDŻKĘ ŻYCIA

Robert M. O'Sullivan
26 lat
Technik inżynier z Deer Park (Teksas)

Zamówiłem Segway'a PT, gdyż podziwiam technologiczny fenomen tego urządzenia. To unikatowy i efektowny wynalazek. Podczas etapu projektowania tajemnicze COŚ zostało nazwane “gingerem”, a następnie Segway'em PT. Śledziłem jego losy z entuzjazmem małego dziecka, które czeka na pierwszą gwiazdkę na Boże Narodzenie. Odkąd zobaczyłem go w programie “Good Morning America”, chciałem wiedzieć na jego temat coraz więcej i więcej, wręcz wszystko, w tym jak to działa.

Segway PT stał się dla mnie synonimem postępu, który zmienia porządek świata, wskazuje drogę, którą wszyscy podążą i - jak mam nadzieję – już niedługo jazda na nim będzie normą. W pewnym sensie, pierwsi użytkownicy, są jak Krzysztof Kolumb – odkrywają nowe miejsca i są przewodnikami w drodze ku przyszłości. I to było powodem mojego zamówienia: innowacyjność. To kwestia filozofii życia oraz wyboru, w jaki sposób przedostać się z punktu A do punku B. Korzystam z mojego Segway'a PT za każdym razem, gdy planowany do przejechania dystans jest zbyt krótki dla samochodu, zaś zbyt długi na spacer. Uczestniczę np. w wieczornych kursach doszkalających dwa razy w tygodniu i tam dostaję się na Segway'u (to około 12 km jazdy). Zaś największą radochę sprawiam sobie biorąc go do centrum Houston. Segway PT zawsze robi tam ogromne wrażenie!

Moje doświadczenia z jego użytkowania jest niewiarygodne! Już po trzech miesiącach mogę z całą pewnością powiedzieć, iż zakup Segway'a PT był najlepszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła. Mieszkam w tej okolicy trzy lata i dopóki nie kupiłem Segway'a PT znałem co najwyżej trzech lub czterech sąsiadów. Teraz znam nie tylko najbliższych sąsiadów, ale także całą okolicę. Mam masę przyjaciół. Jeśli więc chodzi o mnie, Segway PT reprezentuje lepszy sposób pokonywanie drogi z punktu A do punktu B, ale jego największą zaletą jest to, iż jest on stymulatorem do rozmów, urządzeniem niezwykle przyjaznym dla ludzi.

Wydaje mi się, iż największą zaletą tej niewiarygodnej technologii, która stoi za Segway'em PT jest jej ogromny wpływ na społeczeństwo. I nie chodzi tutaj o sposób, w jaki budowane są miasta, ale raczej o socjologiczne implikacje tego wynalazku – fizyczne granice wytyczane przez samochody nie są już dłużej konieczne, a wolna konwersacja i wymiana myśli, jaka występuje pomiędzy przechodniami zostaje rozszerzona. Oczami wyobraźni można zobaczyć społeczeństwo, które jest bardziej otwarte na ludzi i rozmowę, a każdy może zrobić coś więcej niż tylko koegzystować na naszej planecie wraz z innymi.

Zazwyczaj ładuję mojego Segway'a PT do bagażnika samochodu i jadę do pracy. W porze lunchu, jadę na nim po posiłek, a następnie z jedzeniem w ręku wybieram się na pocztę, do sklepu, apteki oraz wszędzie tam gdzie jest zbyt blisko, aby jechać samochodem, zaś zbyt daleko, aby iść na piechotę w porze lunchu. Byłem także na kilku miejskich paradach. Reakcja na Segway'a PT jest zawsze pozytywna, zaś tłum kocha ten pojazd.

Jestem przekonany i głęboko w to wierzę, że Segway PT jest najbardziej niewiarygodnym środkiem transportu, z jakim miałem do czynienia. Jazda na nim wiąże się z niesamowitym uczuciem wolności i swobody, która łamie bariery pomiędzy Tobą i każdym innym. Segway PT może również zmienić architekturę miast, lecz socjologiczne aspekty tej zmiany są bardziej istotne. Segway PT wiąże się z magicznymi doświadczeniami zapierającymi dech w piersiach oraz wywołującymi wielki uśmiech na twarzy. Generalnie nie można wycenić radości oraz dobrej zabawy, ale jeśli byłoby to możliwe Segway PT byłby wart dużo więcej, niż za niego płacisz. Jest bezpieczny, stabilny, wiarygodny. Po prostu wspaniały!

Na zakończenie mogę tylko dodać, iż wszystko w Segway'u PT jest pierwszorzędne i jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem – szkoda twojego czasu! To Będzie przejażdżka Twojego życia!