Na co dzień

Opinie użytkowników

POZNAWANIE NOWYCH LUDZI STAJE SIĘ DZIECINIE ŁATWE

Paul Evans
Jeszcze nie na emeryturze
Nauczyciel oraz administrator sieci komputerowej w Ensign Intermediate School, Newport Beach, CA

Mieszkam na wyspie w Newport Harbor. Segway'a PT kupiłem w marcu 2003 roku. Jestem nauczycielem informatyki w szkole i dojeżdżam nim około 5 km do pracy przez kilka dni w tygodniu, w zależności od planu zajęć. Ale z Segway`a PT korzystam nie tylko podczas dojazdów do pracy, jeżdżę na nim również dla przyjemności i relaksu, i śmiało mogę powiedzieć, iż pojazd ten faktycznie nadaje nowe znaczenie słowu transport!

Miejsce gdzie mieszkam, a właściwie cały rejon Newport Beach, to rejon turystyczny – zwłaszcza latem. Segway PT umożliwia mi normalne, swobodne poruszanie się bez konieczności współzawodnictwa na ulicy z samochodami. Segway PT coraz częściej wzbudza zainteresowanie przechodniów, turystów. Ludzie są ciekawi . . . często zadają pytania dotyczące szczegółów tego pojazdu. Im więcej na temat Segway'a zobaczyli w telewizji, tym więcej zadają pytań. To urządzenia wręcz zachęca do rozmowy i szybko przełamuje wszystkie lody. Poznawanie nowych ludzi poruszając się Segway`em PT jest bardzo łatwe i przyjemne.

Produkt ten przewyższa najśmielsze oczekiwania! Jazda na nim z pełną prędkością przypominająca szybowanie to jedyny sposób, żeby doświadczyć jak niepowtarzalna i unikalna jest ta maszyna. Coś fantastycznego!