Na co dzień

Opinie użytkowników

POCZUJ SMAK WOLNOŚCI

Gary London
50 lat
Analityk nieruchomości z San Diego (Kalifornia)

Czuję się niesamowicie podekscytowany ostatnio zakupionym Segway'em PT. Używam go, by śmigać w centrum San Diego, dojeżdżać na spotkania i dobrze się bawić. Dość szybko odkryłem, że Segway to urządzenie bezpieczne i wiarygodne, umożliwiające bardzo efektywne podróżowanie. Baterie można łatwo podładować ze zwykłego gniazdka elektrycznego, a co najważniejsze nie potrzeba szukać miejsca parkingowego, gdyż można go wziąć ze sobą do biura.

Podczas typowego dnia pracy przejeżdżam około jednej mili wzdłuż ulicy B Street Corridor, aby odwiedzić jednego z moich klientów. Zazwyczaj, otwieram sobie drzwi do hallu, jadę wprost do windy i w ten sposób dostaję się do biura klienta. W ten sposób również dostaję się do banku. Ochrona już mnie zna i mogę zostawić tam Segway'a, a następnie załatwić swoje sprawy w banku.

Z kolei, kiedy mam czas na lunch, jadę na Segway'u wprost do restauracji i stawiam go obok stołu. Żyję i pracuję w dużym mieście, o gęstej zabudowie. Mimo to zauważyłem, iż poruszając się na Segway`u znajduję się w centrum zainteresowania na ulicy. Kiedy się nie śpieszę, często zatrzymuję się, aby odpowiadać na pytania przechodniów. Natomiast, kiedy nie mam czasu odsyłam ich na stronę internetową Segway'a.

I tak, po woli myślę, następuje proces zmieniania się możliwości poruszania i przemieszczania się w miastach. Jestem szczęśliwy, iż jestem częścią tego procesu w San Diego i jestem przekonany, iż w najbliższej przyszłości – podobnie jak samochód - Segway PT stanie się częścią naszego życia.