Na co dzień

Poczuj wspaniałe uczucie wolności

Pamiętasz swoje sny, w których wydawało Ci się, że umiesz latać? To uczucie wolności, podekscytowania i zaufania? Czujesz, jak ziemia przesuwa się pod Tobą, a Ty jej nie dotykasz. Szybujesz nad nią. Czujesz niezwykłą moc i prędkość, ale także pełną kontrolę nad swoimi ruchami. Wszystko dzieje się instynktownie. To nie jest wizja jutra! To dzieje się już teraz! To jest właśnie Segway PT!

Myśl równa się ruch!

Jazda Segway'em PT nie przypomina niczego, co dane Ci było dotąd doświadczyć. Przyczyna jest prosta – nigdy dotąd czegoś takiego nie było! Wejdź na pojazd i stań w pozycji wyprostowanej, a Segway PT automatycznie będzie utrzymywał Cię w pionie. Wystarczy, że pochylisz się do przodu, do tyłu, w prawo lub lewo, a Segway PT – dzięki technologii LeanSteer™ – przemieści się precyzyjnie w wybranym przez Ciebie kierunku, z prędkością jaką mu nadasz. Aby się łagodnie zatrzymać wystarczy się po prostu wyprostować. Ten sposób poruszania konstruktorzy Segway'a nazywają “kontrolą dynamicznej stabilizacji” (ang. Closed-loop dynamic stability control). Ale Ty nazwiesz to magią!

Oto wybrane opinie użytkowników Segway'a PT:

 • "Wjazd na pochyłość, a potem zjazd z niej i hamowanie, odbywa się bardzo łatwo i przyjemnie. Pojemność akumulatorów wystarcza na parę godzin przedniej zabawy"
  Michał Pierewicz,"OFF-ROAD pl."
 • “Moim zdaniem jazda Segway'em PT to świetna zabawa. Jest bezpieczny i stabilny. Stanowi niezwykły przykład zastosowania cyfrowej technologii. Łatwo nauczyć się go używać i pod wieloma względami jest po prostu niezwykły."
  Walt Mossberg, "Wall Street Journal"
 • „Jazda Segway'em PT jest tak intuicyjna, że wydaje się jakby był on w jakiś sposób podłączony bezpośrednio do twojego centralnego systemu nerwowego”.
  "Fortune Magazine"
 • “Segway PT jest niezwykle stabilny, niezależnie czy stoi w miejscu czy się porusza”
  Dan Bricklin, współtwórca VisiCalc, pierwszego elektronicznego arkusza kalkulacyjnego.

Możesz obejrzeć film o Segwayu PT, aby lepiej wyobrazić sobie odczucia podczas jazdy. Najlepszym sposobem na zrozumienie, jak niezwykłe jest to doznanie, może być tylko prawdziwa przejażdżka. Nie uwierzysz własnym zmysłom! Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą!