x2 SE

Koła terenowego modelu x2 SE zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić wygodną i bezpieczną jazdę poprzez pofałdowania terenu, żwir, trawę czy też piasek. Słowem - jazdy po bezdrożach! Specjalne modyfikacje oprogramowania związanego z "dynamiczną stabilizacją" (ang. dynamic stabilization) oraz szersze opony, jak i wyższe umiejscowienie platformy nad podłożem sprawia, iż odtąd żadne bruzdy ziemi, strome górki czy też kamienie nie przeszkodzą Ci w przejażdżce.

Zasięg modelu x2 SE wynosi 19 km z jednego cyklu ładowania baterii, zaś specjalnie skonstruowane stalowe uchwyty ułatwiają wkładanie go do samochodu. Zatem jeśli masz ochotę na zapierającą dech w piersiach przejażdżkę po bezdrożach - oto zastrzyk adrenaliny dla Ciebie! Segway x2 SE, który gotowy jest na każde Twoje skinienie (dosłownie)!

Jak na pojazd drugiej generacji przystało - Segway x2 SE standardowo wyposażony jest w nowy system sterowania oparty na technologii LeanSteer™, a na jego wyposażeniu znajduje się bezprzewodowy kontroler InfoKey™. Cechy te sprawiają, iż teraz jazda na nim jeszcze bardziej opiera się na intuicji. Zmianę kierunku jazdy wywołuje ruch drążka w lewo lub w prawo, co wynika z naturalnej skłonności organizmu do przechylania się w kierunku, w którym pragniemy jechać. Dzięki kontrolerowi InfoKey™ na bieżąco można śledzić wszystkie procesu zachodzące w pojeździe, jak np. prędkość z jaką się jedzie, odległość czy też stan naładowania baterii. Można też nim aktywować alarm.

Do zasilania Segway'a x2 SE stosowane są dwie wydajne baterie litowo-jonowe oparte na technologii Saphion™, które umożliwiają przejechanie nawet 19 km w terenie z jednego cyklu ładowania baterii. (w zależności od wagi kierowcy, stylu jazdy, ukształtowania terenu i warunków atmosferycznych). Cechą charakterystyczną tego modelu są także odporne na zadrapania zderzaki oraz ramy do podnoszenia pojazdu i mocowania systemu Cargo.

 • Waga

  54,3 kg
 • Opony

  53,3 cm
 • Wymiary

  67 x 84 cm
 • Prędkość
  maksymalna
  20 km/h
 • Zasięg

  14 do 19 km