i2 SE

Segway PT i2 SE stanowi doskonałe połączenie formy, funkcjonalności oraz przyjemności z jazdy. Dzięki temu jazda do pracy czy też załatwianie codziennych sprawunków jest proste jak nigdy dotąd. Nie trzeba martwić się korkami, ani miejscem do parkowania. Ostatnie zmiany, związane z wprowadzeniem technologii LeanSteer? sprawiły, iż teraz obsługa Segway'a jest jeszcze bardziej intuicyjna i prosta. Zmianę kierunku jazdy wywołuje ruch drążka kierownicy w lewo albo w prawo, co wynika z naturalnej skłonności organizmu do przechylania się w kierunku, w którym pragniemy jechać. Tym samym technologia LeanSteer? wyprzedza każdy Twój ruch i naturalnie dostosowuje się do zamiarów kierowcy. Ważnym udoskonaleniem jest także bezprzewodowy kontroler InfoKey?, który stanowi połączenie pilota do Segway'a wraz z centrum informacyjnym oraz alarmem. Umożliwia on bezprzewodową aktywację i deaktywację wszystkich funkcji pojazdu.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż odtąd każdy z nowych modeli Segway'a wyposażony jest standardowo w nowoczesne baterie litowo-jonowe wykorzystujące technologię Spahion? (ang. Saphion? lithium-ion batteries). Baterie takie charakteryzują się zwiększoną pojemnością w stosunku do starszych modeli i umożliwiają przejechanie nawet 38 km z jednego cyklu ładowania (zasięg zależy od wagi kierowcy, stylu jazdy, ukształtowania terenu oraz warunków atmosferycznych). Co więcej, funkcjonują poprawnie także w temperaturach ujemnych dochodzących do -10 ° C.

Na dzień dzisiejszy dostępna jest jedna wersja kolorystyczna Segway'a i2 SE: czarna. Warto jednak zaznaczyć, iż ogromny wybór opcji pozwali Ci skonfigurować pojazd w sposób, który uwzględni Twoje indywidualne preferencje i oczekiwania, czyniąc z niego niepowtarzalną maszynę. Wykorzystaj w tym celu akcesoria przeznaczone do zwiększenia bezpieczeństwa, funkcjonalności czy też komfortu jazdy.. A jeśli zachodzi konieczność skorzystania z innego środka transportu - bez problemu można włożyć i2 SE do bagażnika samochodu lub też spakować go i przewieźć pociągiem lub samolotem. Istnieje tylko jedna rzecz, przed którą musimy Cię przestrzec - jazda na Segway'u uzależnia! Gdy tylko raz jej doświadczysz - ciągle będziesz szukał sposobności, aby zrobić to ponownie!

 • Waga

  47,3 kg
 • Opony

  48,3 cm
 • Wymiary

  48 x 63 cm
 • Prędkość
  maksymalna
  20 km/h
 • Zasięg

  26 do 39 km