BIZNES

Przykłady zastosowań

Segway CITY Tours to nic innego, jak rodzaj wycieczki turystyczno-krajoznawczej, mającej na celu szybkie i wygodne zwiedzanie zabytków dużych miast na Segway'ach. Dzięki unikatowej konstrukcji tych pojazdów, która umożliwia im poruszanie się po chodnikach na prawach pieszego, program wycieczki może być dużo bardziej rozbudowany i obejmować większą ilość atrakcji, niż podczas analogicznej wycieczki pieszej. Co więcej odbywa się to praktycznie bez zmęczenia, w niezwykle ekscytujący sposób na długo zapadający w pamięci uczestników touru.

W Warszawie, Krakowie czy Gdańsky zwiedzania miasta za pomocą Segway'ów jest niezwykle popularne. Zwłaszcza, że wypożyczalnie skuterów czy też dorożkarze nie stanowią w tym przypadku bezpośredniej konkurencji Segway'e docierają bowiem do miejsc, które są niedostępne dla pojazdów mogących poruszać się wyłącznie po drogach, a jazda w pozycji stojącej ma zalety spaceru, i co więcej- nie jest tak męcząca, jak piesze wycieczki. Dostarcza także niezapomnianych wrażeń, dzięki możliwości korzystania ze środka transportu przyszłości.

Zachęcamy wszystkie osoby lub firmy, które chciałyby rozpocząć tego typu działalność do kontaktu z nami. Chętnie wspomożemy Państwa w organizacji takiego przedsięwzięcia zarówno od strony projektowo-koncepcyjnej, jak i pomocy w pozyskaniu źródeł finansowania. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem zarówno od strony użytkowania pojazdów Segway, jak i planowania biznesu.Powrót do listy