BIZNES

Przykłady zastosowań

Wiele firm i instytucji z powodzeniem wykorzystuje Segway`e na co dzień, pozwalając tym urządzeniom stanowić nowoczesne rozwiązanie, by z każdym dniem na nowo odkrywać korzyści płynące z ich użytkowania . Bardzo niskie koszty eksploatacji, możliwość przystosowania urządzeń do specyfiki firmy to niewątpliwie ważne czynniki wpływające na ich wyjątkowość. Ogromny wpływ na prestiż, zwiększenie efektywności pracy oraz satysfakcja pracowników to dodatkowe atuty stanowiące o ich świetności. Walory techniczne i rekreacyjne natomiast wpływają na ich różnicowanie i wielość zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi z nich.

Przykłady zastosowań: mapaTłoSEGWAY TOURTłoGOLFTłoLOGISTYKATłoLOTNISKATłoHOTELETłoOBIEKTY SPORTOWO - ROZRYWKOWETłoOBIEKTY UŻYTECZNOSCI PUBLICZNEJ
case-studies-tours

Idea Segway City Tours jest niezwykle prosta ? umożliwienie turystom szybkiego i wygodnego zwiedzania dużych miast Polski i świata za pomocą jednoosobowych pojazdów akumulatorowych typu Segway. Podstawową zaletą tego typu pojazdów jest fakt, iż mogą poruszać się na chodnikach na prawach pieszego. Zważywszy na to, że w większości miast zabytki znajdują się w różnych częściach miasta, a piesza wycieczka jest męcząca i czasochłonna, poruszanie się za pomocą Segway'a to doskonały sposób na dokonanie tego w atrakcyjny i nietuzinkowy sposób.

Poznaj SEGWAY CITY TOUR z Warszawy - www.segway-tours.pl

 

Golf: ikona

Połączenie gry w golfa z jazdą na Segway’u daje podwójną przyjemność i niesamowitą satysfakcję ze spędzania wolnego czasu. Cicho i bezpiecznie pozwala przemieszczać się od dołka do dołka, dostarczając miłych wrażeń w trakcie przejażdżki.

Segway x2 Golf jest także źródłem wielu korzyści dla właścicieli i obsługi pól golfowych – zwiększa ilość graczy na polu, ogranicza uszkodzenia podłoża, uatrakcyjnia wizerunek pola, zachęcając tym samym nowych klientów.

case-studies-warehousing

Oto prawdziwe wyzwanie! Wielki ośrodek produkcyjny o kubaturze przekraczającej 60000m2. Duże przestrzenie, kilka kondygnacji, wysoko zaawansowana technologia. Obowiązkiem osób odpowiedzialnych za konserwację systemu jest dwukrotne w przeciągu dnia skontrolowanie ciśnienie w każdym z 45 zaworów gazu znajdujących się w różnych miejscach ośrodka, a w przypadku zanotowania sygnału alarmowego przybycie w miejsce awarii jak najszybciej. Wydaje się to niemożliwe?! Ależ skąd! Najlepszym rozwiązaniem tego problemu jest Segway PT!

case-studies-operations

W 2003 roku kapitan Eryk Garrison odpowiedzialny za ochronę portu lotniczego Baltimore-Washington International (BWI) w stanie Maryland obejrzał w telewizji program o Segway'u. Natychmiast podjął decyzję o wykorzystaniu tego urządzenia do ułatwienia pracy swoim pracownikom. W trakcie użytkowania okazało się, że urządzenie to nie tylko stało się pomocnym a w znacznym stopniu wpłynęło na jakość, szybkość, skuteczność pracy.

case-studies-icon-hotel

W sercu Scottsdale w Arizonie flota pojazdów Segway PT z powodzeniem odnajduje zastosowanie na rozległych terenach wypoczynkowych luksusowej posiadłości The Westin Kierland Resort&Spa. Posiadłość ta obejmuje między innymi 700 pokoi gościnnych, pole golfowe, klub dla dzieci, 8 restauracji i olbrzymie tereny rekreacyjne. Dla pracowników ośrodka Segway PT stał się niezastąpionym pomocnikiem, dla turystów atrakcją, dla ośrodka rozwiązaniem wielu problemów.

case-studies-icon-events

Przepiękne plaże, dyskoteki, restauracje, kluby nocne i Segwey'e to wszystko w urokliwym i przepięknym miejscu na wybrzeżu Hiszpanii. Swoją niepowtarzalną atmosferę Torremolinos zawdzięcza gościom z całego świata szukającym odpoczynku i rozrywki. Dlatego najistotniejszym z zadań dla władz miejskich stało się zapewnienie im bezpiecznego i komfortowego wypoczynku. Dziś Segway PT na stałe wtopiony w krajobraz okolicy pracuje na jej atrakcyjność i bezpieczeństwo.

case-studies-icon-utilities

Jak na większości uniwersytetów, władze Uniwersytetu Duke starają się zapewnić swoim studentom i pracownikom jak najlepsze warunki nauki i bezpieczeństwa. To trudne zadanie, gdy pomyślimy, że 11000 studentów i nauczycieli żyje, uczy się i bawi na powierzchni blisko 40 kilometrów kwadratowych. Dla szefa policji i jego podkomendnych to właśnie Segway PT stał się cennym narzędziem pomocnym w wykonywaniu obowiązków służbowych.