x2 SE

Koła terenowego modelu x2 SE zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić  wygodną i bezpieczną jazdę poprzez pofałdowania terenu, żwir, trawę czy  też piasek. Słowem – jazdy po bezdrożach! Specjalne modyfikacje  oprogramowania związanego z “dynamiczną stabilizacją” (ang. dynamic  stabilization) oraz szersze opony, jak i wyższe umiejscowienie platformy  nad podłożem sprawia, iż odtąd żadne bruzdy ziemi, strome górki czy też  kamienie nie przeszkodzą Ci w przejażdżce.

Zasięg modelu x2 SE wynosi 19 km z jednego cyklu ładowania baterii, zaś  specjalnie skonstruowane stalowe uchwyty ułatwiają wkładanie go do  samochodu. Zatem jeśli masz ochotę na zapierającą dech w piersiach  przejażdżkę po bezdrożach – oto zastrzyk adrenaliny dla Ciebie! Segway  x2 SE, który gotowy jest na każde Twoje skinienie (dosłownie)!

Jak na pojazd drugiej generacji przystało – Segway x2 SE standardowo  wyposażony jest w nowy system sterowania oparty na technologii  LeanSteer™, a na jego wyposażeniu znajduje się bezprzewodowy kontroler  InfoKey™. Cechy te sprawiają, iż teraz jazda na nim jeszcze bardziej  opiera się na intuicji. Zmianę kierunku jazdy wywołuje ruch drążka w  lewo lub w prawo, co wynika z naturalnej skłonności organizmu do  przechylania się w kierunku, w którym pragniemy jechać. Dzięki  kontrolerowi InfoKey™ na bieżąco można śledzić wszystkie procesu  zachodzące w pojeździe, jak np. prędkość z jaką się jedzie, odległość  czy też stan naładowania baterii. Można też nim aktywować alarm.

Do zasilania Segway'a x2 SE stosowane są dwie wydajne baterie  litowo-jonowe oparte na technologii Saphion®, które umożliwiają  przejechanie nawet 19 km w terenie z jednego cyklu ładowania baterii. (w  zależności od wagi kierowcy, stylu jazdy, ukształtowania terenu i  warunków atmosferycznych). Cechą charakterystyczną tego modelu są także  odporne na zadrapania zderzaki oraz ramy do podnoszenia pojazdu i  mocowania systemu Cargo.

 • Waga

  54,3 kg
 • Opony

  53,3 cm
 • Wymiary

  67 x 84 cm
 • Prędkość
  maksymalna
  20 km/h
 • Zasięg

  14 do 19 km