i2 SE

Segway PT i2 SE stanowi doskonałe połączenie formy, funkcjonalności oraz  przyjemności z jazdy. Dzięki temu jazda do pracy czy też załatwianie  codziennych sprawunków jest proste jak nigdy dotąd. Nie trzeba martwić  się korkami, ani miejscem do parkowania. Ostatnie zmiany, związane z  wprowadzeniem technologii LeanSteer? sprawiły, iż teraz obsługa Segway'a  jest jeszcze bardziej intuicyjna i prosta. Zmianę kierunku jazdy  wywołuje ruch drążka kierownicy w lewo albo w prawo, co wynika z  naturalnej skłonności organizmu do przechylania się w kierunku, w którym  pragniemy jechać. Tym samym technologia LeanSteer? wyprzedza każdy Twój  ruch i naturalnie dostosowuje się do zamiarów kierowcy. Ważnym  udoskonaleniem jest także bezprzewodowy kontroler InfoKey?, który  stanowi połączenie pilota do Segway'a wraz z centrum informacyjnym oraz  alarmem. Umożliwia on bezprzewodową aktywację i deaktywację wszystkich  funkcji pojazdu.

Godnym podkreślenia jest fakt, iż odtąd każdy z nowych modeli  Segway'a wyposażony jest standardowo w nowoczesne baterie litowo-jonowe  wykorzystujące technologię Spahion? (ang. Saphion? lithium-ion  batteries). Baterie takie charakteryzują się zwiększoną pojemnością w  stosunku do starszych modeli i umożliwiają przejechanie nawet 38 km z  jednego cyklu ładowania (zasięg zależy od wagi kierowcy, stylu jazdy,  ukształtowania terenu oraz warunków atmosferycznych). Co więcej,  funkcjonują poprawnie także w temperaturach ujemnych dochodzących  do -10 ° C.

Na dzień dzisiejszy dostępna jest jedna wersja kolorystyczna Segway'a i2 SE: czarna. Warto jednak zaznaczyć, iż ogromny wybór opcji  pozwali Ci skonfigurować pojazd w sposób, który uwzględni Twoje  indywidualne preferencje i oczekiwania, czyniąc z niego niepowtarzalną  maszynę. Wykorzystaj w tym celu akcesoria przeznaczone do zwiększenia  bezpieczeństwa, funkcjonalności czy też komfortu jazdy.. A jeśli  zachodzi konieczność skorzystania z innego środka transportu ? bez  problemu można włożyć i2 SE do bagażnika samochodu lub też spakować go i  przewieźć pociągiem lub samolotem. Istnieje tylko jedna rzecz, przed  którą musimy Cię przestrzec ? jazda na Segway'u uzależnia! Gdy tylko raz  jej doświadczysz ? ciągle będziesz szukał sposobności, aby zrobić to  ponownie!

 • Waga

  47,3 kg
 • Opony

  48,3 cm
 • Wymiary

  48 x 63 cm
 • Prędkość
  maksymalna
  20 km/h
 • Zasięg

  26 do 39 km