BIZNES

Akcesoria

Torby i stelaże Oświetlenie Parkowanie Maty Transport Akumulatory i ładowarki InfoKey

Torby i stelaże

Torba na kierownicę, czarna

Torba na kierownicę, czarna

Plastikowa obudowa, szereg kieszeni i przekładek, także zewnętrznych, gdzie można schować butelkę wody czy telefon komórkowy. Bardzo łatwy sposób demontażu, płaskie miejsce z przodu ułatwiające nadruk, np. logo firmy.

Kufer z tworzywa zaprojektowany przez firmę GIVI

Kufer z tworzywa zaprojektowany przez firmę GIVI

Firma GIVI jest wiodącym producentem toreb i kufrów wykorzystywanych w motocyklach. Zaangażowała się ona w proces projektowania kufra dla Segwaya, tworząc specjalnie dla niego kufer z tworzywa sztucznego. Jest on bardzo mocny, wodoszczelny, a co najważniejsze pozwala zamknąć na klucz rzeczy pozostawione w środku. Istnieje możliwość oklejenia kufra, aby nadać mu unikalny charakter. Do zestawu dołączony jest górny stelaż pozwalający mocować kufer do uniwersalnego panelu Cargo.

Dolny stelaż mocujący do modelu i2

Dolny stelaż mocujący do modelu i2

Rama ta wykonana jest z bezkorozyjnego aluminium i powleczona wodoodporną powłoką zabezpieczającą. Służy jako uchwyt umożliwiający podnoszenie i przesuwanie pojazdu oraz jako stelaż do mocowania ładunku, świateł czy też innych rzeczy, które uznasz za stosowne wziąć na przejażdżkę.

Uniwersalne panele do mocowania ładunku

Uniwersalne panele do mocowania ładunku

Bez względu na to czy korzystasz z Segway'a w pracy czy też dla przyjemności, wyposaż go w większą powierzchnię transportową jaką udostępniają uniwersalne panele do mocowania ładunku. Istnieje możliwość zamocowania ich w dwóch konfiguracjach.

Oświetlenie

Lampka diodowa przednia

Lampka diodowa przednia

Jedna z najmocniejszych lampek diodowych na rynku. Strumień świetlny 120 lumenów. Pracuje w trzech trybach: mocnym (6 godziny), ekonomicznym (12 godziny) i pulsacyjnym (40 godzin). Lampka włączana i wyłączana jest dwukliknięciem, co zabezpiecza ją przed przypadkowym użyciem. Kiedy stan naładowania baterii zbliża się do zera – wówczas automatycznie włącza się funkcja oszczędności energii. Zestaw zawiera ładowarkę i obudowę.

Lampka diodowa tylna

Lampka diodowa tylna

Idealna wszędzie tam, gdzie panuje duże zagęszczenie ruchu drogowego oraz pieszego, a także po zapadnięciu zmroku, aby zwiększyć widoczność użytkownika Segwaya. Lampkę łatwo można przypiąć do paska lub plecaka. Zasilana jest dwoma bateriami typu AA, które zapewniają kilkunastogodzinne działanie lampki.

Uchwyt na akcesoria

Uchwyt na akcesoria

Specjalny uchwyt przykręcany do rączki pojazdu umożliwia mocowanie na nim świateł, naklejek odblaskowych oraz innych akcesoriów z rynku wtórnego. Prosty do zainstalowania umożliwia zmianę kątu nachylenia ku wygodzie użytkownika.

Parkowanie

Nóżka parkingowa

Nóżka parkingowa

Nóżka parkingowa umożliwia pozostawienie Segwaya' w pozycji pionowej nawet kiedy nie jest on włączony.

Blokada antykradzieżowa

Blokada antykradzieżowa

Zabezpiecz swojego Segway'a za pomocą 71-centymetrowej kryptonowej blokady, która umożliwia przypięcie go na klucz do stałych elementów architektury.

Nóżka parkingowa SEGautostand

Nóżka parkingowa SEGautostand

<p>Nowy rodzaj półatuomatycznej nóżki parkingowej do pojazdu Segway PT. Jej zaletą jest fakt, iż nóżka automatycznie chowa się w sytuacji przypadkowego wejścia na zaparkowane urządzenie.</p>

Maty

Maty komfortowe

Maty komfortowe

Maty te także wykorzystywane są w miejsce standardowych. Wykonane są z grubej, przemysłowej gumy, która doskonale amortyzuje wstrząsy oraz drgania. Dzięki temu jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa. Na jeden zestaw składają się dwie maty.

Maty aluminiowe

Maty aluminiowe

Maty te wykorzystywane są w miejsce standardowych. Skonstruowane są z wysokowypolerowanego aluminium oraz gumowych wypustek, które praktycznie uniemożliwają poślizgnięcie się. Na jeden zestaw składają się dwie takie maty.

Transport

Rampa wjazdowa

Rampa wjazdowa

Przenośna rampa wjazdowa umożliwa szybkie wprowadzenie Segway'a do samochodu. Jedną część opiera się o rant bagażnika, a drugą zakotwicza się do ziemi, po czym spokojnie wprowadza się pojazd do góry. Gdy Segway jest już w środku – rampę można złożyć na pół i schować do specjalnego pojemnika.

Moduł do szybkiego demontażu kierownicy

Moduł do szybkiego demontażu kierownicy

Z tym istotnym dodatkiem – demontaż drążka trwa dosłownie chwilkę i nie potrzeba do niego żadnych narzędzi. A Segway'a ze zdemontowanym drążkiem dużo łatwiej umieścić w bagażniku samochodu lub w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Akumulatory i ładowarki

Ładowarka zewnętrzna

Ładowarka zewnętrzna

Umożliwia ona ładowanie dwóch zapasowych baterii jednocześnie. Wystarczająco mała, aby wziąć ją ze sobą w podróż, a na tyle uniwersalna, iż umożliwia ładowanie wszystkich rodzajów baterii wykorzystywanych w Segway'ach.

Bateria litowo-jownowa

Bateria litowo-jownowa

Nowa bateria litowo-jonowa wykorzystująca opatentowaną technologię Saphion® pozwala przejechać nawet 38,6 km z jednego cyklu ładowania w zależności terenu, ciężaru przewożonego ładunku czy też samego stylu jazdy. Te inteligentne baterie o zwiększonej żywotności pozwalają pracować w temperaturach od – 10st C do aż +50st C.

InfoKey

Ochraniacz kontrolera InfoKey

Ochraniacz kontrolera InfoKey

Zabezpiecz swój bezprzewodowy kontroler InfoKey przed przypadkowym uszkodzeniem. Gumowa osłona idealnie dopasowuje się do kształtu kontrolera pozostawiając przyciski w gotowości. Zestaw zawiera folie na ekran zabezpieczającą przed zarysowaniami.