BIZNES

Korzyści

Biznes w dzisiejszym świecie musi charakteryzować się zwinnością, wrażliwością i wydajnością. Wiele firm stając w obliczu mniejszych budżetów operacyjnych stale poszukuje sposobów jak zrobić więcej za mniej. Urządzenie Segway Personal Transporter (PT) stanowi doskonałe rozwiązanie. Mobilność pojedynczego pracownika to oprócz prestiżu, zmniejszenia kosztów, oszczędności czasu i energii, tak bardzo cennych dla każdej firmy, niesie ze sobą satysfakcję z użytkowania i nieocenioną pomoc w codziennej pracy. Segway PT może przynieść wiele korzyści dla Twojej organizacji:

moving-business-forward-guard-picWiększa wydajność: Personel przemieszcza się do 3 razy szybciej i częściej patroluje wybrany teren.

Lepsza widoczność: Segway PT zapewnia lepszą widoczność pracownika jednocześnie zwiększając jego pole widzenia. Jest to szczególnie przydatne w zastosowaniach przemysłowych oraz zatłoczonych miejscach.

Promocja i zaufanie: Pracownik na Segway'u PT wzbudza zaufanie i jest pozytywnie odbierany przez klientów, kreując pozytywny wizerunek firmy.

Zmniejszenie zmęczenia: Segway PT pozwala skrócić czas reakcji na wezwanie, zwiększyć efektywność pracowników oraz zmniejszyć poziom ich zmęczenia. Pracownicy mogą osiągnąć więcej bez uczucia zmęczenia pod koniec każdej zmiany.

Wielorakość zastosowania: Segway PT jest wykorzystywany w różnych środowiskach korporacyjnych i przemysłowych z łatwością radząc sobie wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. Pakiet Cargo służy pomocą w przewozie drobnych ładunków do 18 kg.

Wspieranie inicjatyw zrównoważonego rozwoju: Polityka zrównoważonego rozwoju staje się coraz bardziej powszechna w środowiskach korporacyjnych. Czy twoja firma dąży do ograniczenia emisji dwutlenku węgla i zmniejszenia kosztów związanych z wykorzystaniem konwencjonalnych środków transportu, Segway PT może to zmienić.

Wystarczy więc prosta kalkulacja kosztów, zaoszczędzonego czasu, energii i pieniędzy, a decyzja będzie tą najwłaściwszą i najbardziej trafną. Gdy zapadnie zyskacie Państwo wiernego, elektronicznego współpracownika, który z łatwością przystosuje się do Państwa potrzeb. Satysfakcja ze współpracy gwarantowana!
Zapoznaj się z przykładami zastosowań.