Aktualności

Segway w mediach

Premiera pojazdu Segway odbiła się wielkim echem na całym świecie, wzbudzając wielkie zainteresowanie w mediach. Od tego czasu informacje o tym niezwykłym pojeździe elektrycznym regularnie ukazują się w prasie i mediach elektronicznych opisując jego wszechstronne zalety i zastosowania. Segway okazał się bowiem doskonałym narzędziem pracy dla funkcjonariuszy policji, straży miejskiej i służb ochrony oraz wszędzie tam, gdzie do codziennych obowiązków należy częste przemieszczanie się na niedużych odcinkach. Doskonale sprawdza się również jako „towarzysz” wypadów za miasto, przejażdżek terenowych, wspólnych wycieczek czy też dojazdów do pracy. Słowem - jazda na Segway'u to odpoczynek, niezapomniana przygoda, ogromna frajda i satysfakcja. 

Media cały czas z wielkim zainteresowaniem śledzą rozwój tego produktu. Powstają programy telewizyjne, audycje radiowe poruszające temat kolejnych modeli Segway'a.

Poniżej przedstawiamy kilka tytułów, jakie ukazały się na ten temat w ogólnopolskiej prasie oraz na świecie w ostatnim czasie. Polecamy i zapraszamy do lektury!

Kurier Szczeciński (2008-08-06)
Strażacy testują Segwaye

Gazeta Wyborcza Łódź (2008-08-05)
Nowy wymiar straży miejskiej

Życie Warszawy (2008-02-13)
Obsługa hipermarketu na dwóch kółkach

Kronika motoryzacji AutoRok (2008-01-01)
Wyprawa na marsa

Przekrój (2006-09-07)
"Cud równowagi"

Świat Motocykli (2006-07-01)
Taczanka